Je Affiliate snadný a bezpracný příjem?

Je Affiliate snadný a bezpracný příjem?

Každý poslední den v měsíci se vynulují statistiky měsíčních přehledů v Affilboxu. Ten zaznamenává úspěšnost mé partnerské spolupráce v různých kampaních. Tento měsíc mi udělala radost jedna zajímavá kampaň. Částky za konverzi jsou sice relativně malé, jen několik stokorun, přesto se na mém účtu ukázalo za leden něco přes pět tisíc korun. Nejzajímavější na tom je, že je to dalo by se říct už bezpracný zisk. Musel jsem jen na začátku napsat nějaké texty a nastavit některé webové nástroje. Vše potom makalo samo.

Číslo v prvním sloupci znamená počet kliknutí na můj provizní odkaz, druhé číslo ukazuje počet konverzí (free + placené). Dále následuje vydělaná částka za měsíc. Poslední číslo potom ukazuje můj dosavadní zisk v tomto Affiliate programu. Je zajímavé, že za tento měsíc jsem vydělal skoro stejnou částku, jako za celý minulý rok. Takové výdělky se mi líbí. Netvrdím, že jsou snadné, rozhodně jsou ale moc příjemné.

Věnuji se Affiliate už přes dva roky. Napřed jsem se v tom dost plácal a nechápal, co a jak dělat. Našel jsem si ale své vlastní postupy a cestičky. Mám dojem, jdu svou vlastní cestou. Je pravda, ne každé kampaně jsou pro mě ziskové. Někdy do toho dám plno své práce s nulovým výsledkem. Někdy jsem naopak překvapený, jak snadné je vydělat peníze.

Stále je nutné zkoušet nové možnosti a sledovat nové trendy, vyhledávat nové příležitosti. Poslední dobu cítím, že už to není jako dříve. Je to ale nejspíše tím, že jsem byl až dosud zaměřený na jednu úzkou oblast Affiliate. Cítím, je nutné najít v Affiliate nové kampaně se zajímavými zisky. Mám už něco v plánu, chce jen udělat si na to čas to rozjet.

Napsat komentář