Den 008/100 – Končím, dál už to nejde! (výzva 2017)

Den 008/100 – Končím, dál už to nejde! (výzva 2017)

Opravdu, takhle to dál už nejde, KONČÍM, … 🙂 Je nutné něco změnit, je nutné dělat to jinak. Nekončím definitivně, budu jen muset něco zásadně změnit. Poznávám, že nestíhám dělat v plné kvalitě vše, jak jsem si to původně představoval.

Snažil jsem se mimo textu natočit každý den i nějaké krátké video. Souhlasím, jeho kvalita byla mizerná. Učil jsem se, zveřejnil jsem ho proto i tak. Poznával jsem přitom, co a jak je nutné přu natáčení videa změnit. Viděl jsem samozřejmě i to, jak u toho koktám a plácám blbosti.

Hlavní impuls pro tuto razantní změnu bylo natáčení videa pro tento den. Natáčel jsem video webkamerou kterou jsem snímal velkou televizi, na které jsem vysvětloval princip prodejního webu. Musel jsem k tomu použít externí mikrofon, aby bylo vše slyšet. Nahrál jsem tak asi 15 minut. Když jsem ale začal video stříhat, zjistil jsem, že zvuk není správně synchronizovaný s videem.

Neměl jsem sílu to natočit vše znovu. Poznal jsem, že takhle to dál nejde, že s videem na nějakou dobu končím. Budu to muset opravdu vše přehodnotit, tento web a zpravodajství o tom co dělám, by mě časově hodně vyčerpalo. Neměl bych čas dělat to, co je hlavním cílem výzvy.

Nekončím s výzvou, končím jen v natáčení každodenního videa. Jeho příprava mi zabírala moc času, ten potřebuji využít někde jinde. Důvodem je i to, že zatím zde není tolik čtenářů, abych byl nějak extrémně aktivní. Do konce výzvy je času ještě hodně, může se to vše ještě změnit.

Na čem jsem dnes dělal

  • Sepsání úvodního textu na web výzvy, vysvětlení PROČ?

Na co se zaměřit zítra

  • Zveřejnit na webu úvodní textu popisu výzvy

Napsat komentář