Den 010/100 – Jsem v desetině, výsledek nulový? (výzva 2017)

Den 010/100 – Jsem v desetině, výsledek nulový? (výzva 2017)

Tak, a je tu už desátý den mé výzvy. AHA, co jsem za tu dobu udělal? Koukám nic moc. Teda, takhle na veřejnosti to může vypadat. Jsou ale už hotové i nějaké věci v pozadí, které se začnou projevovat až později. Navíc, hledám postupy, co a jak efektivně dělat, dále by se to mohlo zrychlovat.

Na čem jsem dnes dělal

Začíná se klubat nová možnost jak, zde prezentovat rozjezd podnikání na webu. Tentokrát i na někom jiném, komu budu zřejmě pomáhat rozjet jeho firemní web. Je to člověk (fotograf a kameraman), co se mi ozval včera, že potřebuje inovovat totálně zastaralý web, už pět let neaktualizovaný. Pokud se dohodneme, budu tu publikovat, co pro něj dělám.

Konečně jsem se dokopal vytvořit na Facebooku skupinu o podnikání na webu. Jmenuje se „Podnikání na webu“. Něco takového mi tam stále chybělo. Ano, možná je tam podobných skupin plno. Já to chci ale zaměřit opravdu hlavně pro běžné podnikatele, kteří by chtěli začít podnikat i na internetu. Takže ne specializace na internetový marketing, spíše informace o aplikacích vhodných pro převod podnikatelské agendy na internet. Samozřejmě vše, co s tím může souviset.

Zatím jsem ve skupině jen já s dalším příznivcem, Kdo další se přidá? Pokud máte zájem, klikněte na následující obrázek, nebo ZDE na tento odkaz.

Na co se zaměřit zítra

  • Sepsat nabídku mých služeb, co vše můžu lidem nabídnout

Zdroje inspirace, zajímavé odkazy

Z nuly na 50 tisíc měsíčně za 6 hodin práce

Jak jsem tu už několikrát napsal, dá se pomocí Affiliate vydělat dost peněz. Kolik, to záleží jen na tom, jak jste schopní a jak moc se tomu věnujte. Můj poměr je několik tisíc korun za několik hodin za měsíc. Obě čísla přitom kolísají. Jsou ale lidé, kteří zvládají zajímavější čísla. Je to dáno zřejmě i počtem webů, na kterých Affiliate provozují. Pár tipů jak na to naleznete v dnešním videu (není moje).

Napsat komentář