Den 015/100 – Stále ještě makám (výzva 2017)

Den 015/100 – Stále ještě makám (výzva 2017)

No jo, to bylo na začátku keců. Nevydržel to ani dva týdny a už se na to vykašlal. To si možná myslel každý, kdo tu sledoval začátek mé výzvy. Nevykašlal, jedu dál. Jen jsem se vykašlal na to, psát sem podrobně, na čem zrovna dělám. Strašně mě to zdržovalo, navíc mi to bylo den za dnem protivnější, na to myslet.

Smyslem výzvy je rozjet se, makat s pohledem dopředu k nějakému stále ještě hodně vzdálenému cíli. Není čas na blbosti, které mě rozptylovaly. Ano, vyzkoušel jsem si natáčení videa, které nedopadlo dobře. Což je ale dobré zjištění, vím už co mám zlepšit.

Celkově se cítím dobře rozjetý, cítím to opravdu jako nový start podnikání. Mám spoustu nápadů, co a jak je možné udělat. Než jsem výzvu začal, byl jsem dosti vším znechucený, do všeho jsem se musel nutit. Takže, minimálně v tomhle mi výzva pomohla.

Mám před sebou ještě plno práce. Já sám tomu říkám „vize velkého systému“. Je to několik věcí spolu dosti provázaných, spolu navzájem souvisejících. Nevím, co vše se mi podaří za těch 100 dní rozjet, rád bych ale položil minimálně základy, aby něco fungovalo. Nabalovat na to postupně další a další věci mé vize. Ano, jsem možná snílek,

Přes víkend jsem makal na svých webech. Ty jsou, dalo by se říct základy té mé velké vize. Podařilo se mi jich aktualizovat a připravit šest. Strávil jsem tak dva dny editací stránek v Miowebu. Dalo mi to docela zabrat, myslím si ale, že jsem za víkend udělal dost práce. Proto jsem se ani neozval, nechtěl jsem to soustředění přerušovat.

A jen tak mimochodem, musel jsem taky najít možnost, jak vypsat v ceníku tabulku s cenami. Tohle prostě Mioweb kupodivu neumí. Našel jsem ale pěkné řešení, určitě se mi bude hodit i jinde.

Takže, jedu stále dál, doufám, že za týden už ukážu něco konkrétního. Zatím se můžete podívat nahoře na tomto webu, doplnil jsem tam svou nabídku na tvorbu webů ve WordPressu a Miowebu. Snad jsem ty ceny dobře spočítal, snažil jsem se stanovit je pokaždé za nějakou konkrétní práci. Sám nesnáším nějaké hodinové sazby, kdy pak není na začátku vidět, kolik to bude ve výsledku stát. Změnit to můžu pokaždé.

Jak vydělat peníze a žít své sny

Jako zdroj inspirace dávám video Libora Činky. Je to už dost staré video. Myslím si, že je stále platné. Najdete si v něm něco pro sebe? Já sám si ho budu muset zase pustit.

Napsat komentář