Nová doména pro Výzvu 100 dní

Nová doména pro Výzvu 100 dní

Včera jsem měl možnost zúčastnit se setkání Affiliate partnerů jedné kampaně. Bylo to její vyhodnocení, na které bylo pozváno jen prvních deset partnerů, kteří se umístili v kampani mezi nejlepšíma. Kupodivu, byl jsem jedním z nich, skončil jsem totiž na sedmém místě.

Na takových setkáních je pokaždé nejzajímavější setkání lidí se společnou myšlenkou, kteří se věnují internetovému marketingu. Každý z nich používá jiné postupy, je proto dobré seznámit se s tím, jak to dělají ostatní. Navíc, osobní setkání má i další přednosti, než to virtuální. Najednou máte možnost představit si za některými jmény konkrétní lidi.

Setkání mi dalo plno energie do další práce. Přišel jsem na nové myšlenky a nápady. Více také stoupla snaha makat intenzívně stále vpřed. Už cestou zpět jsem promýšlel, co a jak udělat ještě lépe, aby byla má myšlenka Výzvy 100 dní pro lidi zajímavější. Dopadlo to tak, že hodně věcí bude jinak. Nejdůležitější rozhodnutí bylo, že jsem objednal novou doménu, na které bude vše, co se výzvy bude týkat.

Někdy se až divím, jak je proces objednání domény snadný a rychlý. Teda samozřejmě, pokud je vhodná doména volná. Stačí objednat, zaplatit v bance, po proběhnutí platby je doména registrována. Celý ten proces zahrnuje spolupráci tří institucí, přesto projde vše automaticky během několika minut. Potvrzuje se, internet je bezva věc.

V souvislosti s novou doménou jsem se taky rozhodoval, na jaké šabloně má web jet. Kupodivu, vyhrál to Mioweb, i když jsem na něj ještě nedávno nadával. Posoudil jsem ale, že v tomto případě je svými vlastnostmi a možnostmi na to vhodný. Hlavně proto, že umožňuje snadno nastavit vzhled webu s velkými možnostmi.

Na čem jsem dnes dělal

  • Tvorba obsahu a grafiky Výzvy 100 dní
  • Objednání nové domény pro Výzvu

Instalace WordPressu na novou doménu

Na co se zaměřit zítra

  • Napsat scénář úvodního videa
  • Natočit úvodní video
  • Nainstalovat a zprovoznit Mioweb

Napsat komentář