Zdá se, lidi má výzva zaujala

Zdá se, lidi má výzva zaujala

I když byla sobota, jel jsem do Liberce chystat úvodní video ke své výzvě. Stále jsem ještě dělal na některých průvodních textech a prezentaci pro video. Byly to přípravné práce na celé dopoledne. Když už jsem chystal kameru na natáčení, vypli najednou elektřinu. A prý, bude to trvat několik hodin, než ji zapnou. Což znamenalo mít rozvrtanou práci na disku v počítači bez možnosti si ji stáhnout a vzít domů.

Naštěstí, občas elektřina chvílema nakrátko naskočila. Zhruba po hodině jsem proto mohl vše rozdělané stáhnout a jet domů. Škoda, že k tomu videu jsem se nedostal.

Večer jsem zveřejnil na Facebooku v jedné skupině svůj záměr jít do výzvy 100 dní. Lidi to zaujalo. Cítím tam ale, že to jsou taky hlavně lidi, co to sami daleko nedotáhli. Určitě bude takových hodně. I proto je to pro mě tak důležité, dát těm lidem příklad, že to jde. Dostal jsem dost pozitivních reakcí. Vypadá to, že jsem na správné cestě.

Celý večer, až do tří do rána jsem makal na přípravě podkladů pro Výzvu 100 dní. Zvažoval jsem, co a jak popsat, aby to bylo snadno pochopitelné a hlavně pro lidi zajímavé.

Objevilo se tam dost reakcí. Lidi to zaujalo. Čekají, co se z toho vyvine. Nebude to nic ve stylu nic neříkajícího sloganu „z muly na sto za 24 hodin“. Naopak, vidí tam v mé akci reálné nastavení, která mají šanci splnit oni sami. Proto je zajímá , jak dopadnu. Jsem zvědav, kolik z nich škodolibě čeká, že si nabiju hubu a skončím po pár dnech.

1 komentář u „Zdá se, lidi má výzva zaujala“

  1. Já škodolibě nečekám. Chci vidět reálná čísla, jestli se opravdu dá nakopnout web nízkorozpočtově za 100 dní a aspoň z toho na začátku něco vydolovat, aniž bych musela valit tisíce do PPC. Ačkoliv Vy máte samozřejmě jinou výchozí pozici než webový amatér. A taky je příjemné sledovat ten proces. Držím palce, Petře.

    Odpovědět

Napsat komentář