Nedokončený Ebook jako magnet k registraci

Dumal jsem, jak natočit video doma. Přece jenom, až tak dobré podmínky tam k tomu nemám. Našel jsem snad nějaké vyhovující řešení. Nerad bych ho ale použil na úvodní video, to bych chtěl mír rozhodně kvalitnější. Což může být problém, v Liberci se k tomu příští týden moc nedostanu. Nějak to budu muset řešit.

Vzal jsem myšlenku a obsah jednoho připravovaného Ebooku, který vhodně doplním a dám jako magnet k registraci na www.Vyzva100dni.cz. Měl jsem připravený jen obsah a nějaké obrázky. Doplnil jsem k tomu teda další omáčku okolo a nabídnu to i tak jako magnet k registraci. To vše v souladu s tím že nemusí být vše dokonalé, že je možné to časem zlepšit a dopracovat.

Web byl do večera v hrubých rysech dokončen. Nějaká práce na něm ještě bude. Zvažoval jsem proto, kdy výzvu oficiálně spustit. Na jednu stranu by bylo vhodné počkat, až bude web kompletně dokončený, to bych ale mohl dodělávat hoodně dlouho. Nejspíše proto budu za začátek výzvy brát pondělí 06/02/2017, i když budu muset něco potom ještě dokončovat. Kdybych to oddálil, bral bych to jako podvod sám na sobě, protože nemá cenu čekat, začít důležité alce je nutné pokaždé co nejrychleji.

Na čem jsem dnes dělal

  • Vytvořen proces registrace na webu Vyzva100dni.cz
  • Vytvořen hrubý polotovar Ebooku, který nabídnu za registraci
  • Dokončeno základní nastavení Miowebu

Na co se zaměřit zítra

  • Dopsat úvodní texty
  • Pokud bude v Liberci čas, natočit úvodní video

 

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Udělám vše pro to, abyste zde našli to co vás zajímá.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *