Co vše se dá stihnout udělat za 100 dní?

Co vše se dá stihnout udělat za 100 dní?

Honí se mi už delší dobu hlavou myšlenka stanovit si termín 100 dnů pro rozjezd mého podnikání. Vzít to jako výzvu, trvající celých 100 dní. Termín, kdy musím každý den vykazovat, co jsem pro ten termín udělal. Stále totiž bojuju s tím, udržet svou pozornost na hlavní myšlenku. Hledám proto možnost, jak se donutit neflákat se, dělat místo toho něco rozumnějšího.

Hledal jsem nějaké další informace k myšlence výzvy 100 dní. Našel jsem přitom něco podobného, co bylo docela dobře marketingově zpracováno, aby to zaujalo další lidi. Postupně se mi to vše v hlavě dává dohromady. Hlavně PROČ a JAK do toho jít. Vidím v tom různé možnosti, ale i problémy. Myslím si, že princip výzvy trvající 100 dní by se mohl hodit mnoha dalším lidem. Mohl bych to vyzkoušet a ukázat jim novou cestu.

Rád bych to pojal jako rozjezd nového podnikání na internetu pro člověka, co je někde zaměstnám a nemůže se tomu naplno věnovat. Případně, kdo ještě studuje a rád by něco v budoucnu na internetu rozjel. Vyzkoušet, jestli je možné za takových podmínek, kdy se tomu bude věnovat intenzívně několik hodin denně, zda lze rozjet podnikání na webu do takové podoby, že ho to uživí.

Napsat komentář