Den 001/100 – Natočen základ videa (výzva 2017)

Den 001/100 – Natočen základ videa (výzva 2017)

Mám sice dobrou digitální kameru, dobré osvětlení se softboxem, přesto jsem se dost trápil s tím, natočit úvodní a závěrečné sekvence videa. Nevím, co mám kde špatně nastavené, obraz je ale dosti bídný a pokaždé jinak barevně nastavený.

Problémy jsem měl taky s tím, sladit vše pro natáčení. Dělalo mi problémy mluvit, zapomněl jsem taky změnit prezentaci, jednou jsem zapomněl napojit mikrofon, … Výsledek dosti katastrofální. Problém může být snad i s tím, že mám v prezentaci modrý podklad, takže to potom rozhodí automatiky kamery a ta nastaví barevně něco špatně.

Doma jsem s tím zkoušel něco udělat ve video editoru. Možná by to i šlo, asi bych se s tím ale hodně natrápil, tak jsem se na to vykašlal. Vyřešil jsem to tak, že jsem z toho vzal jen zvuk a místo obrazu dal přímo obrázky z prezentace. Možná to později ještě předělám.

Na čem jsem dnes dělal

 • Natočil jsem úvodní a závěrečnou sekvenci videa
 • Sestříhal jsem úvod a závěr videa

Na co se zaměřit zítra

 • Chtělo by to natočit nějaký video s popisem toho, co dělám
 • Rozjet to, spustit Blog

Podívejte se na video z dnešního dne

1 komentář u „Den 001/100 – Natočen základ videa (výzva 2017)“

 1. Petře, moc ti fandím 🙂 Lidí, jako jsi ty, si velmi vážím. Takových, kteří jenom nehledají důvody, proč něco „nejde“, ale bez ohledu na okolnosti prostě JDOU DO AKCE a makají na tom, aby život a podnikání jednou OPTIMÁLNĚ FUNGOVALY.
  Je úplně jedno, že leccos zatím není hotové nebo „dokonalé“. Jak víme, důležité je s něčím ZAČÍT, něco UDĚLAT…protože usměrňovat, vylepšovat a měnit se to dá CESTOU (před cestou se toho „nasucho“ stejně nedá moc vymyslet).
  Těším se na další pokračování tvého příběhu. Já aktuálně jedu svůj vlastní, ale určitě ten tvůj podpořím a také budu ráda, když se později (až dokončím svoje aktuální priority) někde naše nápady PROTNOU a půjdeme třeba kus cesty SPOLEČNĚ.

  Odpovědět

Napsat komentář