Den 005/100 – Je čas začít něco dělat (výzva 2017)

Den 005/100 – Je čas začít něco dělat (výzva 2017)

Možná jste si všimli, celou dobu se tu párám s něčím, co nesouvisí s tím, vydělávat slibovaných 30 tisíc korun za měsíc. Je to proto, že jsem se do toho ve skutečnosti opravdu ještě nepustil. Dělal jsem celou tu dobu spíše na tomto webu. Jak to chci stihnout? Máte pravdu, je čas, pustit se do práce.

ANO, neudělal jsem zdánlivě nic pro to, vydělat těch zmíněných 30 tisíc korun za měsíc. Já si to ale nemyslím. Naopak, vše, co tu bylo dříve k tomu uvedeno, směřuje k tomu, co je skryto v pozadí. Je to vše součást mé strategie. Ta nepočítá s tím, že bych začal vydělávat hned od začátku. Je to nastaveno tak, že si na začátku připravím výchozí postavení, které mi později zajistí pravidelné příjmy. Podrobněji o tom budu referovat snad už někdy brzy.

Přesto ale, je opravdu nutné začít na něčem dělat, co by neslo viditelné výsledky. Mám to vše připraveno v několika blocích. Ten první (který se netýká tohoto webu) je dokončit a rozjet jeden z mých webů. Myšlenka na jeho zřízení mě napadla už před rokem na setkání partnerů firmy SmartSelling. Je to web, který by propagoval aplikace uvedené firmy.

Název domény (oznámím později) mě napadl už přímo na setkání, registroval jsem ji ale až doma. Nainstaloval jsem tam web, skoro nic tam ale nedal. Vznikla jen myšlenka vytvořit online kurz, který by vysvětloval základy používání aplikací Mioweb, SmartEmailing a FAPI. Mám nachystanou osnovu takového kurzu, některé z jeho částí rozpracované do scénáře videa. Skončilo to ale na něčem, co zde nemíním konkretizovat.

Na webu jsem dále pracoval na začátku září, kdy jsem ho chtěl přihlásit do soutěže webů vzniklých v rámci akce Prodej svůj talent. Tehdy jsem poznal, k čemu jsem schopen se vyprovokovat k činnosti, když mě tlačí nějaký termín. Termín jsem stihnul, výsledky jsou dodnes nějaké nejasné, … možná u proto jsem nějak ztratil zájem s tímto webem dále něco dělat.

Tento týden jsem byl znovu na setkání partnerů firmy SmartSelling, nejasnosti se vysvětlily, nic mi nebrání web dokončit. Beru si to jako úkol na nadcházející víkend. Rozhodně to nestihnu dodělat vše až do vyhovujícího stavu, rozhodně je nutné s tím něco udělat.

Na čem jsem dnes dělal

  • Zveřejnil jsem všeobecné zásady výzvy 100 dní, aby se k ní mohl připojit kdokoliv

Na co se zaměřit zítra

  • Pokročit s webem, který propaguje aplikace firmy SmartSelling

Podívejte se na video z dnešního dne

1 komentář u „Den 005/100 – Je čas začít něco dělat (výzva 2017)“

Napsat komentář