Den 000/100: Rozjet prodejní web za 100 dní!

Den 000/100: Rozjet prodejní web za 100 dní!

Rozjet to znovu od začátku? Připravit se na to lépe, mít definovaný cíl, kam se na konci výzvy dostat? ANO, jdu do toho. Těch 100 dní je dost dlouhá doba, vím ale proč do toho jít. Snad jsem se z minulé výzvy dost poučil, snad neudělám stejné chyby. Nejdůležitější je, že jsem si reálně stanovil, kam se chci tentokrát s výzvou 100 dní dostat.

Podnikám na internetu už několik roků. Jdu toho teď ale naprosto jinak, dalo by se říct znovu od začátku. V souvislosti s GDPR jsem kompletně zrušil svou email databázi. Cítil jsem, že jsem neměl dobře potvrzené kontakty, tak jsem jich několik stovek bez dlouhého váhání zrušil. Já jim vlastně celou dobu nic neposílal, měl jsem jiné strategie.

Znovu na začátku, to je dobrý pocit. Rozhodně je ale důležitější, stanovit si, co by mělo být na konci výzvy. Tentokrát už mám o tom větší představu, než před rokem. Tehdy jsem měl značně nereálné cíle. Teď už vím, že to není až tak jednoduché. Stanovil jsem si možná až jednoduchý cíl. Přesto ale, právě ta jednoduchost je důležitá, Začít třeba i jednodušším cílem, dotáhnout to ale až do konce.

Mým cílem je vize, vybudovat fungující prodejní web nastavený v automatickém režimu. Což znamená, zaměřit se důkladně na všechny fáze fungování prodejního webu. Cílem by mělo být vytvořit produkt a dovést ho až do fáze prodeje. Bez ohledu na počet prodaných kusů. Na ty počty se pak můžu zaměřit až v další výzvě.

Podnikám teď na webu jen v oblasti Affiliate, kdy se mi podařilo vydělat za několik let několik stovek tisíc korun. Přesto cítím, že Affilaite je dosti nestabilní příjem. Proto se snažím najít nově cesty, jak na webu vydělat peníze. Proto jsem šel do výzvy 100 dní, abych se posunul někam dál.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Jaký reálný cíl byste si dali ve vlastní výzvě 100 dní? Kam až byste se chtěli za těch 100 dní dostat? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Napsat komentář