Den 001/100 – Výzva 2018 (znovu na začátku)

Výzva 2018, znovu na začátku

Ano, v roce 2017 jsem to nedokázal dotáhnout až do konce. Skončil jsem vlastně ještě dost na začátku. Udělal jsem totiž dost chyb, díky kterým bylo jasné, že je nereálné dotáhnout to vše až do konce. Byl to celkově takový divný rok. Už třeba jen tím, že mě museli po bouračce na koloběžce trochu sešroubovat. Nějak jsem se celkově zaseknul a neměl jsem sílu dělat nějaké větší změny. Život jde ale dál, snažím se poučit z chyb, které jsem udělal a rozjíždím to znovu od začátku.

Je možné vrátit se znovu na start? Myslím si, nejde to ve sportu, nejde to ani v podnikání. Pokaždé je nutné vycházet z aktuální situace, která se neustále mění. Pokaždé je možné využít nové znalosti. Jo, natřískal jsem si minule (doslova) hubu (na té koloběžce), vzdal jsem to ještě daleko před cílem. Jsem zvyklý z ultra závodů, které občas absolvuji se nevzdávat, zkoušet to znovu a znovu, dokud se mi nepodaří dostat až do cíle. Nemíním to vzdát ani tentokrát.

Podíval jsem se někdy v polovině září na kalendář a uvědomil si, že do konce roku je to něco kousek přes 100 dnů. Najednou mi to došlo. Lidé si dávají různá novoroční předsevzetí. Bylo by ale možné to otočit? Dát si nějaké KonecRoční předsevzetí, které by bylo nutné splnit do konce roku? Bylo by možné spustit znovu moji výzvu 100 dní? Upravenou na nové podmínky? Upravenou podle zkušeností mé předchozí nezdařené výzvy?

Tvrdí se, že mockrát můžeš padnout na hubu. Pokud se ale dokážeš potom znovu zvednout, tak je to v pořádku, můžeš jít znovu dál. Znovu, s novými zkušenostmi. A jak už vím, dá se dojít mnohem dál. Nemusel jsem nad tím dlouho dumat. Proč čekat na nový rok, kdy by bylo pěkné novou výzvu spustit. Půjdu do toho znovu, posledních 100 dní v roce 2018. Abych mohl být na začátku roku 2019 už někde úplně jinde.

Výzva 100 dní

Nechci opakovat chyby z minulé výzvy, kdy jsem do toho šel bezhlavě a bez cíle. Tentokrát jsem se snažil na vše více připravit. Navíc jsem se snažil najít nějaké řešení, aby mohl použít výzvu i někdo jiný. Těch 100 dní jsem rozdělil na samostatné týdny (je jich 14, plus dva dny navíc). Pro každý týden jsem naplánoval nějakou akci, kterou je nutné splnit, aby bylo na konci výzvy fungující online podnikání.

Půjdu do toho znovu jako zkušební králík. Ověřím sám na sobě, jestli je plán realizovatelný pro každého člověka. Pro každého, kdo se tomu může věnovat třeba jen několik hodin denně. Pokud se to povede, zkusím zorganizovat na začátku příštího roku (snad už od prvního ledna) výzvu pro další zájemce. Zajímalo by mě, bylo by to pro vás zajímavé? V případě zájmu, napište mi do komentářů.

Vím o tom, že u nás existuje několik možností, kde je možné získat v placených kurzech základy online podnikání. Každý z nich má svou hlavní myšlenku a cíl stanoven jinak. Jsou tyto kurzy vhodné i pro běžné podnikatele, kteří dosud neznají základy online podnikání? Pomohla by těmto lidem má výzva 100 dní s cílem rozjezdu online podnikání? Pokusím se s těmito tyto kurzy podrobně seznámit, abych mohl nabídnout dalším zájemcům své řešení.

Takže, za týden znovu na startu, čeká mě náročných 100 dní. Co bude na konci? Opravdu to bude fungující online podnikání? Dokáže si někdo v komentářích tipnout, jak to dopadne?

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Myslíte si, že má výzva nějaký smysl? Měli byste také zájem podobnou výzvu 100 dní absolvovat? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Napsat komentář