Potvrzení registrace

Průvodce startu online podnikání za 100 dníDŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Děkuji vám za zájem o mého průvodce. Současné zákony mě však nutí k ověření (potvrzení) toho, zda nezadal registraci někdo jiný bez vašeho vědomí. Z důvodu nutnosti ověření Vám, proto můžu zaslat průvodce až po ověření Vaší žádosti. Na Vámi zadaný e-mail jsem proto nyní zaslal žádost o potvrzení registrace. Hledejte proto e-mail s názvem (předmětem):

[Petr Ozogán] – Průvodce startu podnikani (nutno potvrdit)

Najdete v něm znovu toto upozornění následované tlačítkem s nápisem:

ANO, souhlasím

Pokud na tlačítko nekliknete, registrace nebude aktivována, průvodce pro podnikatele Vám nebude odeslán, nedostanete ode mě ani žádné další informace týkající se podnikání na internetu.

Pokud na tlačítko kliknete, dáváte tím souhlas se zpracováním osobních údajů. Bude Vám ihned zaslán odkaz na stažení vyžádaného průvodce. Současně budete zařazeni do seznamu lidí, které zajímá podnikání na internetu. Zašlu Vám také občas tipy, jak je možné využít internet v podnikání.

Nemusíte se obávat zbytečného Spamu, ozvu se jen, když budu mít pro Vás něco zajímavého. Kdykoliv (v každém e-mailu) budete mít možnost se z registrace odhlásit.

Jestliže výše uvedený e-mail nenajdete, zkontrolujte si složku se Spamem, možná se tam mohl zatoulat. Mohli byste ho také nalézt ve složce určené pro hromadnou poštu.

Právní ujednání:

 Co pro Vás můžu udělat?

Můžu být váš průvodce podnikatele na internetu. Naučím Vás, jak si vytvořit moderní automatizovaný prodejní web. Základem je být vidět na internetu. Nejprve příchozího návštěvníka na Váš web zaujmout, aby chtěl další informace. Následně ho přesvědčit, že jste schopni dát mu to, co hledá. Až potom mu to můžete prodat. Díky tomuto postupu můžete vydělat peníze. Mým cílem je, aby bylo takových webů co nejvíce (třeba i ten Váš). Ukážu Vám, jak toho dosáhnout!