Průvodce startu online podnikání za 100 dní
(jak rozjet za 100 dní podnikání od myšlenky k zisku)

Za jak dlouho je možné rozjet online podnikání? Podle mě by na to mělo stačit 100 dní, což je 14 týdnů. Do svého průvodce startu online podnik8n9 jsem sepsal harmonogram, na co se každý ten týden zaměřit, jak postupovat. Najdete v něm některé mé zkušenosti, jak bych to řešil já. Netvrdím, že je to jediná správná cesta. Naopak, nejspíše bude nutné si některé detaily upravit podle sebe podle toho, jakého cíle budete chtít za uvedených 100 dní dosáhnout.

Průvodce startu online podnikání za 100 dní

Co průvodce startu online podnikání obsahuje?

Pokud už podnikáte, tak víte, že rozjet klasické podnikání je časově značně náročné. A vlastně taky finančně náročné. Rozjet ale podnikání na internetu je možné mnohem rychleji. Dávám vám ve svém průvodci návod, jak postupovat od prvotní myšlenky až k prodeji. Ukážu vám, na co se zaměřit v prvních 100 dnech tohoto rozjezdu.

Pro každý týden vám dám oblast, které byste se měli věnovat. Poradím vám postup, kudy jít, co a jak řešit na internetu. Vysvětlím strategii prodeje na internetu. Dám vám tipy na aplikace, které byste mohli použít. I když se tomu budete věnovat třeba jen hodinu denně (raději ale více), máte šanci za 100 dní zahájit prodej svého produktu na internetu. Pokud chcete průvodce získat, zadejte svůj e-mail, na který vám ho mám poslat:

Část 1 - Jak začít (cesta)

 • Týden 01: Poznejte své zájmy, znalosti a přání trhu
 • Týden 02: Najděte problém, který musí lidé řešit
 • Týden 03: Produkt, jeho cena a hodnota

Část 2 - Jak být vidět (vstup)

 • Týden 04: Registrace domény, vytvoření webu
 • Týden 05: Základní stránky na webu
 • Týden 06: Naplnění webu texty a grafikou

Část 3 - Jak zaujmout (návnada)

 • Týden 07: Vytvoření Ebooku
 • Týden 08: Natočení a publikování videa
 • Týden 09: Databáze kontaktů

Část 4 - Jak přesvědčit (zpracování)

 • Týden 10: Vytvořte produkt, který lidé potřebují
 • Týden 11: Cesta od nabídky k objednávce
 • Týden 12: Nastavení prodejního automatu

Část 5 - Jak prodat (zisk)

 • Týden 13: Prodejní stránka na webu
 • Týden 14: Prodej produktu (Ebook, členská sekce)
 • Týden 15: Užijte si zaslouženou odměnu!

Jak je možné Průvodce startu online podnikání získat?

Těší mě, že máte o mého průvodce zájem. I když jsem strávil jeho tvorbou spoustu hodin, dávám jej vážným zájemcům zdarma. Abych však měl přehled o tom, koho mé průvodce zajímají, je možné si je stáhnout jen po zadání vašeho e-mailu v následujícím formuláři. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas a nepravidelně zaslány tipy, jak zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímá, jak je možné začít podnikat na internetu, stáhněte si Průvodce startu online podnikání za 100 dní (PDF dokument, 58 stran). Obsahuje informace o tom, postupovat, na co se v průběhu 100 dní (14 týdnů) zaměřit.. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář